Teraz máme dopravu zdarma pre všetkých dopravcov od 29 EUR
Logo
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 29 € a máte dopravu ZADARMO

Masticha original certifikát

 

  1. Úvod
  2. Doprava a platba
Doprava a platba
 

DORUČENIE MASTICHY:

100% mastichových produktov držíme skladom. Tovar expedujeme v ten istý deň pri objednaní do 11:30 hod. Najneskôr však do 24 hodín. O expedovaní tovaru (aj o jeho prípadnom oneskorení) Vás budeme informovať e-mailom. Všetky balíky posielame EXPRESNE. Doručenie trvá iba 1 pracovný deň

POŠTOVNÉ:

Cena poštovného je uvedená vrátane DPH a určuje sa z výslednej sumy objednávky po odpočítaní všetkých zliav a to nasledovne:

 

SLOVENSKO

 

0-28,99 EUR

 

29 EUR a viac

   

   Zasielkovňa

   (Odoslanie balíka na výdajné miesto Zásielkovne):

 

3 EUR

ZDARMA

   

   Slovenská pošta, kuriér**

  (doručenie na adresu do 1 prac. dňa od odoslania)

 

3 EUR

   

   Kuriér GLS

  (doručenie na adresu do 1 prac. dňa od odoslania):

 

3 EUR

   Dobierka

 

1 EUR

 

Slovenská pošta - Poštový kuriér: Poštový kuriér doručí zásielku na uvedenú adresu iba 1x. V stanovený deň obdržíte SMS správu na Váš mobil. V prípade, že dodanie nebude úspešné (nie ste na adrese, neodpovedáte na hovor) poštový kuriér uloží zásielku na najbližšej pošte, o čom Vám príde opäť SMS správa na Váš mobil. Následne si môžete zásielku vyzdvihnúť na pošte na základe tejto SMS správy do 17 dní. Skontrolujte si preto prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

 

GLS kuriér: GLS kuriér doručí balík na uvedenú adresu 2x. Ak si vyberiete možnosť dodania kuriérom, ako adresu doručenia prosím uveďte adresu, kde sa bežne zdržiavate cez deň počas pracovného týždňa (napr. adresu vášho pracoviska). Kuriér vás bude pred doručením kontaktovať telefonicky. Ak bude prvé doručenie neúspešné (nie ste na adrese, neodpovedáte na telefonát), kuriér sa vráti na adresu ešte 1 krát spravidla o 5 pracovných dní. Termín druhého doručenia si ale môžete dohodnúť aj priamo s kuriérom na jeho telefónnom čísle, z ktorého Vás kontaktoval. Urobte tak prosím čo možno najskôr, v prípade potreby nás kontaktujte, pomôžeme Vám. Ak ani druhé doručenie nebude úspešné, zásielka sa nám vráti naspäť

Skontrolujte si prosím na objednávke Vami zadané mobilné číslo.

 

PLATBY:

Na internetovom obchode máte tieto možnosti platby:

PLATBA VOPRED NA ÚČET:

Na základe automaticky zaslaného emailu po dokončení objednávky manuálne zadávate platbu do Vášho e-bankingu, resp. vložíte peniaze na účet alebo urobíte osobne prevod v banke.

Po odoslaní objednávky dostanete e-mail s informáciou o objednávke a s pokynmi k platbe. Ihneď po prijatí vašej platby na základe skladovej dostupnosti tovar expedujeme.

DOBIERKA:

Za tovar zaplatíte prepravcovi. Túto službu prepravcovia spoplatňujú 1 EUR.

Prajeme príjemné nakupovanie.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.